Zima ve Valticích má co nabídnout


Neokoukaný a pro mnohé neznámý pohled na Lednicko-Valtický areál (LVA) si můžete užít v nadcházejících zimních měsících. Zima je totiž období, kdy se v LVA nepohybují stovky cykloturistů, případně nepoletují tisíce komárů.

Zima ve Valticích má co nabídnout

Návštěvník si může při poklidných vycházkách vychutnat přírodu a památky v úplně jiném, novém, rozměru. Okouzlující je klid dubových lesů s hnědavým, napůl spadaným, listím, všeobklopujícím tichem a chladivou atmosférou. Ideální k výletu je termoska s čajem nebo placatka s něčím ostřejším na zahřátí, případně láhev červeného vína k umocnění nevšedních prožitků. Den může být završen posezením ve vyhřátém vinném sklepě 
při pohárku valtického vína a historicko-vinařském výkladu someliéra. Následující den lze dohodnout exkurzi do vinohradu s ukázkou zimních prací, jež jsou podstatným základem příští sklizně.
Personál Hotelu Garni Klaret Valtice se o Vás postará s nejlepší péčí. Vymyslíme pro Vás program na míru, zajistíme dopravu k jednotlivým zámečkům, vhodné nápoje na cestu i historie znalého průvodce. Pro skupinky nad šest osob lze dohodnout zimní prohlídku valtického zámku včetně barokního divadla a španělské jízdárny. Zavítat lze také na horkou kávu v Caffé Liechtenstein, která přijde stejně vhod jako sklenka dobrého vína. 
Jestli Vás láká klid a netradiční prožitky s větším zaměřením na zajímavé historické události rodu Liechtenstein, jste ti praví adepti na návštěvu Valtic v zimě. Srdečně se na Vás těší osazenstvo Hotelu Garni Klaret Valtice, které Vám ochotně sdělí bližší informace a naplánuje Váš zimní pobyt ve Valticích, bývalé hlavní rezidenci rodu Liechtenstein.