VOLNÝ ČAS

17.04.2015

Okolí Hotelu Klaret je přímo předurčeno k jízdě na kole. Silniční, trekkingová i horská kola si zde najdou své. V okolí je spousta památek, zajímavosí a vše dostupné na kole jen s minimálním převýšením, protože zdejší krajina je jen mírně zvlněná.
17.04.2015

V okolí Hotelu garni Klaret se nachází hned dva velmi kvalitní golfové resorty. A to GolfClub Poysdorf v Rakousku - 18-ti jamkové hřiště a GolfPark White Eurovalley nedaleko Malacek na Slovensku. Oba resorty jsou dostupné během několika minut jízdy autem. Přejeme příjemnou zábavu.
11.05.2015

Tenis - V bezprostřední blízkosti Valtic jsou tenisová hřiště v Lednici a Břeclavi.
05.05.2015

SHOPPING - V dosahu Hotelu garni KLARET Valtice je hned několik příležitostí k nákupům...
08.07.2015

Expozice Národního zemědělského muzea Valtice je zaměřena zejména na historii vinařství, zemědělství a život v Lednicko-valtickém areálu. Sídlí v jedné z budov na valtickém náměstí a návštěvníci uvidí nejen fyzické věci, jako staré vinařské lisy a pracovní nástroje, ale i živé exponáty z rostlinné říše v tamním miniarboretu.
08.07.2015

Městské muzeum Valtice nacházející se na náměstí otevřelo počátkem léta novou expozici zaměřenou na řád milosrdných bratrů. Letos je to totiž přesně 410 let od jejich příchodu do města.

Hotel garni Klaret v Valticích hodnocení